Przychodnia weterynaryjna Bydgoszcz - Animal Care Complex ul. Broniewskiego 10 tel. (052) 373 - 64 - 78
www.animal.bydgoszcz.pl

Animal Care Complex - Przychodnia weterynaryjna - Bydgoszcz


Animal Care Complex
to przychodnia weterynaryjna zajmująca się problematyką zwierząt które towarzyszą człowiekowi.

Nasza niewielka firma rodzinna prowadzona jest przez trzy siostry: Hannę Sokołowską, Elżbietę Taczkowską, Agnieszkę Chodera oraz serdeczną przyjaciółkę tychże - Annę Szczecką-Urbanowską.


Podstawą działalności jest świadczenie rzetelnej, kompetentnej usługi weterynaryjnej w szerokim zakresie.

Dysponujemy doskonałym zapleczem diagnostycznym, szeroką gamą leków i preparatów dla zwierząt oraz wyposażeniem bloku operacyjnego w aparaturę minimalizującą ryzyko związane ze znieczuleniem ogólnym.

Niekonwencjonalny wystrój i kolorystyka gabinetów mają na celu stworzenie swobodnej i przyjaznej atmosfery dla klientów oraz przede wszystkim dla ich podopiecznych, którym staramy się oszczędzać stresów.

 

Zapraszamy, zespół Animal Care Complex

Hania Sokołowska

Hania Sokołowska Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej ART Olsztyn. Od czerwca 1989 r. praktyka związana z leczeniem małych zwierząt, współzałożycielka Kliniki Weterynaryjnej „KORA”, gdzie pracowała do kwietnia 2004 r.
więcej »

Elżbieta Taczkowska

Elżbieta Taczkowska Pracuje w branży zoologicznej już od kilkunastu lat. Swój kontakt ze zwierzetami rozpoczęła (zresztą tak jak Hania i Agnieszka) już w wieku niemowlęcym, gdyż rodzice prowadzili hodowlę psów rasy Kerry blue terrier, a…
więcej »

Agnieszka Chodera

Agnieszka Chodera Ukończyła biologię na UKW w Bydgoszczy. Obecnie w trakcie nauki w technikum weterynaryjnym. Opiekunka pinczera miniaturowego Flippera i nimfy Czesława (który śpiewa). Miłośniczka gier planszowych, Indii, muzyki, filmu,…
więcej »

Anna Szczecka

Anna Szczecka Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po odbyciu pół rocznego stażu w Poliklinice Weterynaryjnej przy Wydzaiale Medycyny Weterynarjnej, rozpoczęła pracę w Bydgoszczy.
więcej »
 drukuj stronę 
Copyright © 2013-2019 www.animal.bydgoszcz.pl

Przychodnia weterynaryjna Bydgoszcz - Animal Care Complex ul. Broniewskiego 10 tel. (052) 373 - 64 - 78

O nas  |  Grafik  |  Oferta  |  Galeria  |  Porady  |  Ogłoszenia  |  Kontakt
projekt strony strony internetowe bydgoszcz
tanie strony www bydgoszcz remonty bydgoszcz